Nasze standardy

 
 
Od 8 lat nasza firma organizuje dzieciom i dorosłym czas wolny. Te 8 lat pozwoliło nam rozwinąć skrzydła w sferze rekreacyjnej i zabawowej oraz utwierdziło nas w przekonaniu, że to co robimy się wam podoba i robimy to dobrze. Dlatego tym bardziej zależy nam na każdej dobrej opinni, dokładamy wiele starań, aby każde spotkanie z nami było wyjątkowe i niezapomniane. Nasze usługi plasują się w średniej usług animacyjnych i eventowych, więc jeśli szukacie usług tak zwanych po taniości, to nie u nas.

Przede wszystkim jesteśmy zarejestrowaną firmą w KRS, płacimy podatek dochodowy oraz podatek VAT, co sprawia, że o te podatki jesteśmy droźsi, ale z drugiej strony daje państwu gwarancję realizacji zlecenia. Wielokrotnie mieliśmy do czynienia z klientami, którzy z dnia na dzień zostają na lodzie, ponieważ zamówiona usługa zostaje odwołana. U nas takiej mozliwości nie ma, pracuje nad tym sztab ludzi, którzy mają w swoich kompetencjach przewidzieć sytuacje nieprzewidywalne i zapobiec sytuacjom kryzysowym.

Poza tym opłacamy ubezpieczenie od nieprzwidzianych sytuacji losowych, a wszyscy wiemy jak kreatywne i pomysłowe w zabawie są nasze dzieci, jak łatwo o jakiś wypadek, mimo, że animatorzy zawsze instruują dzieci i rodziców o bezpiecznym korzystaniu ze sprzętów rekreacyjnych.
Nasz sprzęt zawsze wynajmujemy z obsługą, nie interesuje państwa dowóz, obsługa, rozstawianie czy uprzątanie, tego typu czynności są wliczone w usługę najmu.

Poza tym, nie zależy nam na tym, żeby państwu coś wcisnąć, zarobić i zapomnieć. Nasi klienci są z nami przez lata, bo wiedzą, że jesteśmy firmą, której mozna zaufać. Zależy nam na tym, żebyście byli państwo zadowoleni, dlatego o sporo rzeczy pytamy, żeby móc podpowiedzieć co akurat w państwa sytuacji jest dobrym rozwiązaniem i nie koniecznie trzeba przeznaczyć na to fortunę:-) Warto zaufać naszym doświadczonym konsultantom, którzy po przeprowadzeniu wywiadu na temat pańsstwa potrzeb, zaproponują najlepsze rozwiązanie.

Nasze wysokie standardy obsługi to nasz priorytet, dlatego dbamy o to, aby każdy nasz klient, był zadowolony z naszych usług. Dbamy o detale: o dekoracje, o nasz wygląd o to, aby osoby z nami współpracujące oraz nasi podwykonawcy byli profefesjonalni oraz kompetetni. 
Nasza firma to miejsce rodzinne, my też mamy dużą rodzinę, dlatego tak ważne dla nas było stworzenie miejsca, w którym i mali i duzi będą czuli się dobrze. Razem z nami w firmie rosną i wychowują się nasze dzieci, bo uważamy, że wychowanie przez pracę i obowiązki to nasz rodzicielski obowiązek i wielka przysługa dla nich na przyszłość, niech więc was nie zdziwi, że nasza ekipa to profesjonalni dorośli i profesjonalne dzieci.

Nasza firmę wyróznia to, że nie chronimy ani siebie, ani naszych dzieci przed prawdziwym życiem, przed pracą oraz obowiązkami, poznajcie nas, zaufajcie nam, a zostaniecie z nami przez lata, jak większość naszych klientów, która przez te wszystkie lata. Zapraszamy do współpracy.